Porsche Česká republika

Parameter - 6060

Zaregistrovalo se více než 6000 vozů Bulli: Vstupenky do kempu na VW Bus Festival 2023 vyprodány

Přípravy na VW Bus Festival jsou v plném proudu.

Fanoušci vozů Bulli přijedou dokonce až z USA a Tchaj-wanu

· Na akci VW Bus Festival přenocuje 13 000 lidí

· Festivalový areál zabírá plochu 1 milion metrů čtverečních

· Jednodenní vstupenky lze koupit za ceny od deseti eur

Praha, 28. dubna 2023 – VYPRODÁNO: Volkswagen Užitkové vozy očekává na akci VW Bus Festival 2023 v Hannoveru více než 6000 vozů Bulli a na vyhrazených festivalových parkovištích bude ve dnech 23. až 25. června 2023 nocovat 13 000 lidí. Vstupenky na kempovací místa v celém festivalovém areálu jsou tak již vyprodány. Po celý víkend očekávají organizátoři dalších 50 000 jednodenních návštěvníků. Jednodenní vstupenky lze i nadále pořídit v oficiálním on-line shopu na www.vw-bus-festival-2023.de za cenu od deseti eur na den pro dospělé osoby. Děti a mládež budou mít vstup na festival za pět eur.

Přípravy na VW Bus Festival jsou v plném proudu. V plánovaných expozicích bude prezentováno přibližně 130 výjimečných historických i aktuálních vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy. Mimořádné vozy VW Bus spolu s jejich majiteli budou oceňovány na pódiu s plochou cca 1000 metrů čtverečních. Řidiči vozů VW Bus, kteří se zaregistrovali na festival, se mohou na oficiálních webových stránkách festivalu přihlásit do soutěže „Show & Shine“ a ke spanilé jízdě, která se uskuteční v pátek odpoledne na trase od výrobního závodu značky Volkswagen Užitkové vozy do místa konání festivalu.

Řada mezinárodních hudebníků vytvoří v průběhu tří dnů opravdovou festivalovou atmosféru. V několika pavilonech bude představena historie modelové řady VW Bus od legendárního vozu „Plattenwagen“ vyrobeného zaměstnanci Volkswagenu pro přepravu materiálu v rámci výrobního závodu Wolfsburg přes všechny generace modelu VW Bus až po autonomní ID. Buzz, který poskytuje výhled na budoucnost mobility v městských oblastech.

Nejdůležitější akce pro zákazníky značky

„VW Bus Festival je pro nás nejdůležitější zákaznickou akcí,“ říká Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej a marketing značky Volkswagen Užitkové vozy. S více než 6000 vozy VW Bus půjde o největší festival svého druhu. „Vstupenky pro kempování jsou vyprodány již dva měsíce před zahájením festivalu. To je naprosto úžasné!“ VW Bus zaujímá v automobilové historii jedinečné místo.

„Žádné jiné vozidlo si napříč všemi generacemi nezískalo tolik fanoušků. Neusínáme však na vavřínech. Naše aktuální modely, T6.1, Multivan a zcela elektrický ID. Buzz, mají potenciál stát se klasickými automobily. Koneckonců, jsou opravdovými členy rodiny VW Bus,“ říká Krause.

On-line shop s jednodenními vstupenkami zůstává otevřený a zájemci mohou stále získat vstupenky za zvýhodněnou zaváděcí cenu.

Ceny vstupenek na VW Bus Festival 2023

Jednodenní vstupenky na VW Bus Festival jsou k dispozici pouze on-line na oficiálních webových stránkách festivalu na adrese www.vw-bus-festival-2023.de.

Pátek, 23. června 2023

· Dospělé osoby 10 eur

· Děti/mládež 5 eur

Sobota, 24. června 2023

· Dospělé osoby 15 eur

· Děti/mládež 5 eur

Neděle, 25. června 2023

· Dospělé osoby 10 eur

· Děti/mládež 5 eur

Děti mladší 6 let mají po všechny dny vstup zdarma.