Porsche Česká republika

Parameter - 6051

Jarní servis Audi: Elektrizující nabídka

Jarní servis připraví vaše Audi na novou sezónu nejlépe

Jarní servis připraví vaše Audi na novou sezónu nejlépe
• Špičkové elektrokolo Audi pro vaše sportovní aktivity v přírodě
• Servisní balíčky předplacené údržby se slevou 15 000 Kč

• Zákaznická karta Audi MyCard* přiváží spoustu slev a benefitů
• Audi Repair Concept snižuje ceny oprav nákladných dílů až o 80 %

Očistný proces po náročné a únavné zimě si zasloužíte nejen vy, ale také vaše Audi.
A vstříc nové sezóně se můžete vydat nejen s pečlivou péčí autorizovaných servisů Audi, ale třeba i na novém elektrokole Audi. Rozpočet umí ušetřit také nová Audi MyCard*, přezutí na letní pneumatiky usnadní Audi Pneuservis a vysoké náklady na opravy starších vozů Audi vyřeší Audi Repair Concept.

 

„Zima je pryč, otepluje se a delší dny s letním časem přímo lákají k výletům ven,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „A protože vám vozy Audi perfektně sloužily celou zimu i díky špičkovému pohonu všech kol quattro, nyní jim to můžete oplatit špičkovou péčí autorizovaných servisů Audi, které si na jaro připravily kromě atraktivní nabídky Audi originálního příslušenství, letních pneumatik, programu výhod Audi MyCard* také novinku v podobě prémiového horského elektrokola,“ dodává Jan Špinar.

 

Pryč z města? Ideálně na kolo! Ale kam s ním? Pro Audi originální příslušenství hračka. Kdo chce ušetřit, odveze kolo na střeše, lepší je ale zvolit nosič na tažné zařízení za zvýhodněnou cenu. Instalace je komfortnější, provoz bezpečnější a nové horské elektrokolo Audi inspirované závodní Audi RS Q e-tron se na něm bude parádně vyjímat. Celoodpružený „bike“ je poháněn elektromotorem Brose, osazen prvky pružení Öhlins a dalšími špičkovými prvky reflektující cenu 219 900 Kč.

 

Protože jaro je časem přezouvání na letní pneumatiky, Audi Pneuservis nemůže opomenout ani tuto klíčovou záležitost. Kromě kvalitních letních pneumatik z nabídky Audi Original stojí za pozornost i nové pláště Hankook iON EVO pro osobní vozy i SUV vyvinuté speciálně pro elektromobily – vaše Audi e-tron tak na silnici bude sedět jako přibité. Od komplexních služeb Audi Pneuservis můžete očekávat prohlídku stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu, kontrolu tlaku, umytí a uskladnění. Audi Pneuservis se postará i o ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik a jejich recyklaci.

 

Bonusy nešetří ani zákaznická karta Audi MyCard*, která je vázána na konkrétní vozidlo. Zvolit lze buď bezplatnou verzi MyCard Service* s 15% slevou na Audi originální díly a přípravou a zajištěním STK zdarma nebo MyCard Service+*. „Za roční poplatek 1 990 korun vám v autorizovaných servisech Audi kromě plnění základní MyCard* provedou navíc výměnu kol dvakrát ročně, jednou ročně vymění brzdovou kapalinu nebo přední stírátka, a ještě k tomu získáte 10% slevu na Audi originální příslušenství,“ vysvětluje Špinar.

 

Autorizovaný servis je při provozu vašeho Audi samozřejmostí, nyní však díky nabídce Audi můžete ušetřit 15 000 korun díky předplaceným Audi Servisním balíčkům. Ty vám na dlouhou dobu (až 5 let) zajistí kontrolu nad výdaji za servis bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci. Akce platí pro nové, skladové i vozy v provozu (do 2 let stáří a nájezdu 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky).

 

Věrné zákazníky se staršími vozy potěší služba Audi Repair Concept, výrazným způsobem zlevňující opravy vysokonákladových dílů jako jsou například jednotky infotainmentu – cena je až o 80 % nižší než u nového originálního dílu. Součástka je opravena sériovým dodavatelem Audi originálních dílů, komponent je opraven za fixní cenu a je na něj poskytována záruka 2 roky. Pokud vyloženě netrváte na novém dílu, tak toto je ideální cesta k levnějšímu značkovému servisu ojetého vozu Audi.

 

*Platí pro soukromé osoby nebo OSVČ