Porsche Česká republika

Parameter - 6050

Volkswagen Service: Jaro je tady a s ním i výhody

Volkswagen Service nabízí benefity i v případě příslušenství

Sezonní servisní prohlídka připraví vůz na letní sezonu za 299 Kč

> Volkswagen pneuservis all in: výběr, přezutí, vyvážení, uskladnění, likvidace

> MyCard zlevní pravidelné úkony nebo nákup Originálního příslušenství

> Servisní balíčky Volkswagen s aktuálním zvýhodněním 10 000 – 20 000 Kč

Praha – První jarní dny lákají na silnice. Ta pravá motoristická sezona totiž začíná právě nyní. Pro majitele vozů Volkswagen je to ideální podnět k prověrce vozu po zimě, výměně pneumatik za letní a také nákupu nového příslušenství. Aktuálně vše výhodněji v rámci sezonní nabídky Volkswagen Service nebo při zapojení slev s kartou MyCard.

 

Zima se zdá být definitivně pryč, oslavy jara můžou začít a vy je můžete spojit s jarním servisem svého vozu Volkswagen. „Letošní zima byla leckde mírnější, i přesto si ale váš Volkswagen zaslouží jarní očistnou kúru spojenou minimálně se servisní prohlídkou, přezutím pneumatik a také nákupem letního příslušenství. Na všechny tyto otázky máme odpověď v rámci sezonní akční nabídky Volkswagen Service,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika.

 

Základem jsou pneumatiky

Koloritem přípravy na novou sezonu je výměna pneumatik za letní. Přestože se s ní nepojí takový stres, jako při přechodu na zimní pláště, vyplatí se pneuservisu věnovat pozornost. Volkswagen Pneuservis poskytuje komplexní péči: od výběru pneumatik renomovaných značek pro běžné, sportovní i SUV vozy, přes montáž, vyvážení až po likvidaci stávajících pneumatik. V rámci servisní nabídky platí také akce Volkswagen PneuGarance: při zakoupení alespoň jedné nové pneumatiky nebo kompletního kola v autorizovaném servisu Volkswagen okamžitě získáváte garanci 3 roky na poškození pneumatiky a výrobní vady.

 

MyCard šetří peníze

Stejně tak přijde vhod zákaznická karta: Volkswagen MyCard. Ať už základní, nebo placená. Již v rámci základní MyCard totiž dostáváte 15% slevu na Originální díly Volkswagen® (při minimálním odběru za 6 050 Kč na zakázku) nebo přípravu a zajištění STK. Placená MyCard Service+ za 1 990 Kč ročně přidává výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně), výměnu brzdové kapaliny/sady stíracích lišt (1x ročně), či 10% slevu na Originální příslušenství Volkswagen (vč. kompletních kol). Platí to také při využití nákupu přes E-shop Volkswagen s bezplatným vrácením nepoužitého zboží do 14 dnů, online platbami…

 

Servisní balíčky se zvýhodněním 10 000 Kč pro osobní a až 20 000 Kč pro užitkové vozy Volkswagen

V dnešní turbulentní době je jistota velmi vzácná, s nabídkou akčních Servisních balíčků jak pro osobní vozy Volkswagen, tak pro značku Volkswagen Užitkové vozy ji však máte minimálně pokud jde o servisní náklady na dalších 5 let. Po celou tuto dobu značka Volkswagen i Volkswagen Užitkové vozy garantuje fixní ceny servisu bez ohledu na pohyby cen: když si servis předplatíte, nemusíte již dál nic řešit, a navíc zvyšujete hodnotu automobilu při dalším prodeji. Servisní balíček je totiž přenosný. Nyní se slevou 10 000 Kč pro osobní vozy Volkswagen, 15 000 Kč pro Volkswagen Užitkové vozy a dokonce 20 000 Kč ke každému vozu Volkswagen Crafter – platí pro automobily nové či zánovní, které doposud neabsolvovaly první předepsanou servisní prohlídku (tedy třeba i 1,5roční vozy s nájezdem do 30 000 km).

 

Elektromobilitě naproti s mobilním wallboxem MOON

S rostoucím počtem elektromobilů stoupá i potřeba jejich bezproblémového nabíjení. To nemusí být vždy a všude pravidlem, tudíž se vyplatí být i na tyto alternativy připraveni. S dobíjecí sadou MOON POWER2go v praktickém balení skladného kufříku máte k dispozici čtyři nejběžnější domácí i průmyslové zástrčky od 230 V, tedy 2,3 kW až po 22 kW – můžete dobíjet jak doma, tak na chatě nebo v práci, zkrátka všude, kde je připojení na elektřinu.