Porsche Česká republika

Parameter - 6042

Das WeltAuto rozšiřuje svou síť o další dva partnery

Značka Das WeltAuto pokračuje ve svém plánu rozšiřování a zkvalitňování služeb. Dalším z důkazů růstu je otevření dvou nových poboček na Moravě

Region Morava získal další dva nové partnery Das WeltAuto
Auto Dolanský v Lípě u Zlína rozšiřuje svoje aktivity značek Cupra a SEAT o prodej ojetých vozů Das WeltAuto
Tradiční prodejce a servis PV Auto Prostějov nově nabízí také vozy z programu Das WeltAuto
Síť Das WeltAuto má nyní 52 autorizovaných prodejců

 

Praha, 17. dubna 2023 – Značka Das WeltAuto pokračuje ve svém plánu rozšiřování a zkvalitňování služeb. Dalším z důkazů růstu je otevření dvou nových poboček na Moravě: v Lípě u Zlína najdete vozy z nabídky Das WeltAuto nově u společnosti Auto Dolanský, v Prostějově pak můžou zákazníci vybírat z nabídky Das WeltAuto u tradičního prodejce PV Auto.

 

„Jsem velmi rád, že se nám daří být našim zákazníkům blíž,“ říká Martin Kadečka, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Rozšířením prodejní sítě na Moravě překračujeme pomyslnou padesátku partnerů a míříme výš. Nejde ale jen o počet, ale také kvalitu samotných prodejních míst, kde klademe velký důraz na zákaznický komfort – snažíme se otevírat čím dál víc uzavřených showroomů, kde si zákazník může v příjemném prostředí vybrat svůj zánovní automobil,“ dodává Kadečka.

 

Firma Auto Dolanský je progresivním prodejcem a servisem značek SEAT a CUPRA. Tato společnost byla první, která v ČR otevřela nový koncept CUPRA Garage. „Věřím, že s podobným nadšením, jako při aktivaci značky CUPRA, bude tým Auto Dolanský přistupovat také k prodeji ojetých vozů programu Das WeltAuto,“ vkládá do nového prodejce naděje Martin Kadečka. U Auto Dolanský preferují nadšení pro věc a osobní přístup ke každému zákazníkovi, moderní zázemí jim v tom bude přínosem.

 

Sedmdesát kilometrů severozápadním směrem od Lípy se nachází další nová pobočka značky Das WeltAuto: PV Auto Prostějov. Přímo u dálnice spojující Brno s Olomoucí se nachází tradiční místní prodejce s dlouholetými zkušenostmi s prodejem a servisem vozů ŠKODA či servisem značek Volkswagen a SEAT. Nyní se PV Auto rozhodl své portfolio služeb rozšířit také o Das WeltAuto. „Rádi se spojujeme s tradičními hráči na poli prodeje vozů, protože mají perfektní znalost produktu a našim zákazníkům dokážou při prodeji ojetin nabídnout podobný servis jako by jim prodávali nový vůz. Zejména orientace ve vozech značek koncernu Volkswagen a autorizovaný servis pod jednou střechou vytváří onu konkurenční výhodu, kterou naši zákazníci oceňují,“ vysvětluje Martin Kadečka benefity programu Das WeltAuto.

 

---

Das WeltAuto je globálním programem prodeje ojetých vozů primárně značek koncernu Volkswagen s centrální podporou. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je přitom plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).