Porsche Česká republika

Parameter - 6016

Autorizovaný servis = základ spolehlivosti ojetiny

Značka Das WeltAuto si připravila pro své zákazníky výhodné Servisní prohlídky pro ojeté vozy

Autorizovaný servis nabízí Das WeltAuto s akční slevou až 30 %

· Platí pro koncernové značky: Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy

· Předplacené Servisní prohlídky zaručují špičkovou kvalitu úkonů a stálost cen

· Servisní prohlídka kryje náklady na výrobcem předepsanou údržbu

· Kompletní značková servisní historie zajistí spolehlivost a zhodnocení

Praha, 6. února 2023 – Moderní osobní automobil je dnes tak komplexní věc, že jeho údržbu stoprocentně zvládají jen specialisté. Ideálně pak v autorizovaném servisu. Ten však bývá pro řadu zákazníků preferujících ojeté vozy nad jejich rozpočet, a tak se uchylují k různým levnějším alternativám. Značka Das WeltAuto si tuto situaci uvědomuje, a proto pro své zákazníky připravila výhodné Servisní prohlídky pro ojeté vozy: tento produkt pak ceny autorizovaného servisu pro značky Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA či Volkswagen Užitkové vozy zlevňuje až o 30 % proti standardním cenám.

„Předplacený servis ve formě Servisních balíčků je běžnou věcí u nových vozů. Zaplatíte dopředu za plánovanou údržbu v autorizovaném servisu a máte tak jistotu fixních cen po celou dobu servisního plánu. A my jsme podobný produkt nyní ve spolupráci se společností Volkswagen Financial Services aplikovali i na ojetá vozidla,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Uvědomujeme si, že servisní náklady se po všeobecném zdražení také vyšplhaly výš, a tak bychom až 30% cenovým zvýhodněním chtěli našim zákazníkům s ojetými vozy ulehčit život a nabídnout jim špičkový autorizovaný servis za rozumné ceny,“ dodává Mirka Cimrová.

Kompletní servisní historie „ve značce“ je v případě ojetého vozu tím nejdůležitějším předpokladem spolehlivého a dlouholetého provozu. Autorizovaný servis je zpravidla samozřejmostí u nových vozů, kde je úzce spojen se zárukami, u ojetin však autorizovaný servis nebývá vždy pravidlem Přesto si tu nejlepší péči značkových dílen zaslouží i ojeté automobily. a to nejen z pohledu spolehlivosti a bezpečnosti, ale také následné vyšší prodejní hodnoty. Pro ně značka Das WeltAuto připravila produkt Servisní prohlídka v několika délkách:

· 1x Servisní prohlídka s možností čerpání do 24 měsíců = sleva 10 %

· 2x Servisní prohlídka s možností čerpání do 48 měsíců = sleva 20 %

· 3x Servisní prohlídka s možností čerpání do 72 měsíců = sleva 30 %

Servisní prohlídka kryje náklady na servisní úkony v autorizovaném servisu předepsané výrobcem: výměnu motorového oleje, filtrů, svíček, brzdové kapaliny, olejů v automatických převodovkách či systémech Haldex 4x4, drobného materiálu a podobně (vyjma rozvodů motoru). Servisní prohlídky lze aplikovat na vozy jakéhokoliv stáří a nájezdu a objednává se výhradně online. Zákazník může zvolit buď platbu předem nebo si servisní plán rozložit do měsíčních splátek bez navýšení: například pro Volkswagen Golf tak 3letá údržba stojí 21 000 Kč (místo standardních 30 tisíc) nebo 292 korun měsíčně.