Porsche Česká republika

Parameter - 5975

Modernizace sítě Das WeltAuto pokračuje, autorizovaných prodejců je již 50

Přetrvávající nedostatek nových vozů stále směřuje zákazníky do prodejen ojetých vozů.

Partner Louda Auto Teplice otevřel nové prodejní místo

· Největší severočeský autosalon nabízí kapacitu přes 500 aut

· Program Das WeltAuto zaokrouhlil počet prodejců na 50 po celé ČR

· Letošní růst Das WeltAuto dokumentují další nová prodejní místa v Olomouci, Sokolově nebo Uherském Hradišti

· Podpora prodeje akčními nabídkami trvá minimálně do konce listopadu

Praha, 3. listopadu 2022 – Přetrvávající nedostatek nových vozů stále směřuje zákazníky do prodejen ojetých vozů. Jako alternativu si však nároční klienti vybírají jen ty nejlepší „značkové“ prodejce, přičemž jejich poptávku ideálně dokáže uspokojit program Das WeltAuto. Zaměřuje se prioritně na značky koncernu Volkswagen: zná je dokonale, dokáže absolutně prokázat jejich historii, nabídnout odbornou pomoc a také autorizovaný servis, vše pod jednou střechou. Svoji prodejní síť nyní rozšiřuje o další nové moderní centrum, které nejlépe dokumentuje letošní růst úrovně prodeje a péči o zákazníky v síti Das WeltAuto.

„Tržní změny s sebou nadále nesou nedostatek nových vozů. Jejich zákazníci často míří k nám, jsou však zvyklí na vysokou úroveň nejen samotných aut, ale také procesu jejich prodeje. Jsme si toho plně vědomi, a proto se jim snažíme nabídnout špičkové služby – prodej v showroomech, školený personál, autorizovaný servis, zkrátka komplexní zázemí,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Letos jsme zaokrouhlili počet našich partnerských míst na 50 a jsem velmi ráda, že se podařilo otevřít krásná nová prodejní centra programu Das WeltAuto v Olomouci (SAMOHÝL MOTOR), Sokolově (AUTOSALON Manfred Schöner), Uherském Hradišti (ARAVER CZ) nebo to nejnovější v Teplicích u společnosti Louda Auto,“ dodává Mirka Cimrová.

Program prodeje ojetých vozů Das WeltAuto je konečnou adresou pro náročnou klientelu. Nákup vozu se nevyplatí nijak odkládat. „Spousta lidí vzhledem ke všeobecnému zdražování a tlaku na finance nákup auta oddalují a čekají na pád cen. Podle našeho názoru se tak ale nestane a pokud zákazník vůz potřebuje, neměl by s nákupem váhat. Dramaticky levnější auta určitě neočekáváme. Navíc aktuálně nabízíme čtveřici servisních výhod s garancí, čímž se našim zákazníkům snažíme trvale vycházet vstříc,“ vysvětluje Mirka Cimrová.

Těmi výhodami se rozumí například:

· Servisní prohlídka v autorizovaném servisu dané značky zdarma: pokud zákazník využije produkt financování CHYTŘE od Volkswagen Financial Services. O servis ojetých vozů Volkswagen a SEAT se tak ve většině případů dále nemusíte starat až 2 roky nebo 30 000 kilometrů.

· MyCard Service+: servisní karta, která zákazníkům Das WeltAuto uspoří například 15 % z cen Originálního příslušenství (Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA či Volkswagen Užitkové vozy), nabídne 2x ročně výměnu kompletních kol nebo přípravu a zajištění STK

· Sleva až 40 000 Kč pro vozy Volkswagen: při prodeji stávajícího vozu u autorizovaného partnera Volkswagen/Das WeltAuto existuje možnost získání až 40tisícové slevy a servisu na 5 let pro nový vůz Volkswagen.

· Jakýkoliv servisní balíček je nyní se slevou 15 000 Kč (i pro vozy v provozu do 2 let stáří/nájezdu do 30.000 km), na 5 let máte servisní náklady pod kontrolou (servisní balíček pro oblíbený model Golf začíná na 5 700 Kč, pro Touran již od 4 600 Kč)