Porsche Česká republika

Parameter - 5944

VW Bus Festival 2023: Za týden se přihlásilo již 4132 vozů Bulli

Před týdnem byl spuštěn předprodej volných míst na setkání VW Bus Festival 2023 v Hannoveru. 

Zájem z celého světa: Přihlášky přišly z více než 25 zemí

· Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej značky Volkswagen Užitkové vozy: „Fanoušci vozů Bulli jsou prostě úžasní!“

· Předprodej jednodenních vstupenek bude zahájen později

Praha, 25. srpna 2022 – Před týdnem byl spuštěn předprodej volných míst na setkání VW Bus Festival 2023 v Hannoveru. Na tento okamžik čekali fanoušci vozů Bulli na celém světě. Značka Volkswagen Užitkové vozy, která akci organizuje, přijala za pouhý jeden týden více než 4000 přihlášek vozidel od historických až po aktuální modely VW Bus. Nechybí mezi nimi ani fanoušci modelu Bulli z Austrálie a USA, kteří chtějí přijet se svými vozy.

Volkswagen Užitkové vozy očekává na festivalu, který se uskuteční ve dnech od 23. do 25. června 2023, více než 6000 vozů VW Bus. Společenství fanoušků modelu Bulli je mezinárodní. Vstupenku si již zakoupili zájemci z více než 25 zemí. Během krátké doby se tak prodaly přibližně dvě třetiny parkovacích míst na hannoverském výstavišti.

Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej a marketing značky Volkswagen Užitkové vozy, k tomu říká: „Tak velký zájem nás opravdu ohromil. Fanoušci vozů Bulli jsou prostě úžasní! Na setkání všech generací modelu VW Bus a jejich věrných obdivovatelů se již velmi těšíme. A samozřejmě i na přivítání nových členů rodiny Bulli: našich nových modelů Multivan a ID. Buzz s elektrickým pohonem.“

Více informací o setkání fanoušků modelu VW Bus v roce 2023

Rezervace parkovacího místa probíhá výhradně na webových stránkách festivalu, na adrese www.vw-bus-festival-2023.de. Vstupenku do kempu na třídenní setkání lze pořídit za ceny již od 29 eur. Volkswagen Užitkové vozy očekává, že o víkendu zavítá na výstaviště v Hannoveru až 100 000 návštěvníků. Prodej jednodenních vstupenek bude zahájen později.

Volkswagen Užitkové vozy informuje všechny zájemce o akci VW Bus Festival 2023 na následujících webových stránkách a sociálních sítích:

Oficiální domovská stránka festivalu: https://www.vw-bus-festival-2023.de

Volkswagen Užitkové vozy na Facebooku: https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeuge

https://www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy

Volkswagen Užitkové vozy Oldtimer na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/volkswagennutzfahrzeugeoldtimer

Volkswagen Užitkové vozy na LinkedInu: https://www.linkedin.com/company/volkswagen-commercial-vehicles-/

Volkswagen Užitkové vozy na Instagramu: https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/vwcv_news/