Porsche Česká republika

Parameter - 5941

Volkswagen Užitkové vozy představuje speciální výbavový paket Caddy Dark Label

Caddy Life s paketem Caddy „Dark Label“ se odlišuje černými designovými prvky

Caddy Life s paketem Caddy „Dark Label“ se odlišuje černými designovými prvky

Praha, 19. srpna 2022 – Volkswagen Užitkové vozy představuje novou možnost, jak ozvláštnit oblíbený model Caddy – elegantní speciální výbavový paket Caddy „Dark Label“. Zákazníci tak mají v modelové řadě Caddy na výběr další atraktivní variantu, kterou lze kombinovat mimo jiné i s novým motorem TGI na stlačený zemní plyn.

Tmavá barva umocňuje eleganci moderního Caddy. Výbavový paket Caddy „Dark Label“ disponuje mnoha černými designovými prvky a velmi kvalitní vnitřní výbavou. Kombinovat jej lze pouze se čtyřmi decentními barvami karoserie.

Designový paket je nabízen v rámci prostřední výbavové linie „Life“. Oproti ní disponuje „Dark Label“ navíc černými podélnými střešními nosiči, černými leštěnými 17“ koly z lehké slitiny „Colombo“ a označením modelu v patřičném stylu. Černou barvou jsou lakovány také kryty vnějších zpětných zrcátek. Kliky dveří mají barvu karoserie, zatímco kolejnice bočních posuvných dveří jsou černé. Výbava zahrnuje rovněž panoramatickou skleněnou střechu, přední LED světlomety s LED diodami pro denní svícení, zadní LED svítilny a bezklíčkový startovací systém „Keyless Start“.

Zákazníci mohou Caddy s paketem Caddy „Dark Label“ objednávat se čtyřmi barvami karoserie: perleťovým lakem černá Deep, dvěma metalickými laky v odstínech šedá Indium a modrá Starlight a nemetalickým lakem šedá Pure.

Paket Caddy „Dark Label“ je v nabídce ve verzích s normálním i dlouhým rozvorem. V oblasti poháněcího ústrojí jsou k dispozici všechny motory TSI a TDI, nabízené pro modelovou řadu Caddy, a to v kombinaci s pohonem předních nebo všech kol. V nabídce je také nová jednotka TGI na stlačený zemní plyn (CNG). Za elegantní výbavový paket Caddy „Dark Label“ s černými koly „Colombo“ a zatmavenými zadními okny si zákazníci připlatí celkem 55 941 Kč včetně DPH.