Porsche Česká republika

Parameter - 5935

Závoďte s terénním elektromobilem CUPRA Tavascan XE v seriálu Extreme E v nové hře Forza Horizon 5 X

CUPRA posiluje své virtuální spojení s metaversem prostřednictvím nejnovější hry Forza Horizon 5 Xbox

CUPRA posiluje své virtuální spojení s metaversem prostřednictvím nejnovější hry Forza Horizon 5 Xbox

> Fanoušci mohou závodit ve voze CUPRA Tavascan XE ve virtuálních závodech Extreme E X Prix

> Hráči budou testovat své dovednosti v nejnáročnějších terénních závodech pro elektromobily na světě, stejně jako jezdci týmu ABT CUPRA XE Nasser Al-Attiyah a Jutta Kleinschmidtová

Praha, 02-08-2022 – Fanoušci budou moci v nejnovější verzi hry Forza Horizon 5 testovat své dovednosti a závodnické umění v terénním elektromobilu CUPRA Tavascan XE, stejně jako závodní jezdci týmu ABT CUPRA XE Nasser Al-Attiyah a Jutta Kleinschmidtová.

Závodní franšíza Forza je oficiálním herním partnerem seriálu Extreme E. Společnost Forza vytvořila svou dosud nejautentičtější a nejkomplexnější závodní hru Horizon – jedním z vozidel pro závodění na konzole Xbox je i CUPRA Tavascan XE v typických závodních barvách.

Forza Horizon 5 umožní novému publiku prověřit schopnosti terénního elektromobilu CUPRA Tavascan XE, a ukáže tak značku CUPRA i seriál Extreme E v novém světle.

Hráči mohou závodit v nových podnicích a výzvách, aby si mohli zpřístupnit jedinečné varianty, které jim umožní posouvat se dopředu a získávat sběratelské předměty Extreme E.

„Virtuální svět je rychle se rozpínající prostor, v němž mohou značky pořádat vzrušující akce a zážitky pro jednotlivce, jež mohou sdílet a jež byly donedávna přístupné jen několika vyvoleným, jakými jsou například Nasser Al-Attiyah a Jutta Kleinschmidtová, kteří závodí s vozem CUPRA Tavascan XE v závodech Extreme E X Prix,“ říká Antonino Labate, globální ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA.

„Ale nyní můžeme tyto zážitky sdílet všichni a jít za hranice toho, co byl automobilový průmysl doposud schopen nabídnout,“ pokračuje Antonino Labate.

„Spolupráce mezi seriálem Extreme E a hrou Forza Horizon 5 umožňuje našim fanouškům ponořit se do inovativní elektrické kultury značky CUPRA a stanout v čele toho, co jsme vždy dělali – bojovat s veškerým nasazením v nejextrémnějších podnicích globálního motoristického sportu,“ dodává Antonino Labate.

„CUPRA – to jsou emoce. Je to žijící značka postavená na sportovních výkonech, která poskytuje zážitky přesahující hranice automobilového světa – a toto je další krok, kde se spojuje virtuální svět s tím reálným a kde veškerý adrenalin a nadšení z naší účasti v Extreme E může prožívat nejen několik vyvolených, ale každý!“ uzavírá Antonino Labate.

Forza Horizon 5 je k dispozici pro Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Steam, Xbox Game Pass a prostřednictvím platformy Xbox Cloud Gaming.