Porsche Česká republika

Parameter - 5929

Stupeň výbavy XPERIENCE završuje nabídku verzí velkého SUV SEAT Tarraco

SEAT pokračuje v rozšiřování své produktové řady a zákazníkům poskytuje ještě rozmanitější výběr, aby splnil jejich očekávání.

Stupeň výbavy XPERIENCE přichází se svěžím designem matně chromované masky chladiče a na přání dodávaných broušených 20“ kol z lehké slitiny

§ Interiér velkého SUV vylepšuje čalounění Dinamica a ozdobné prošívání na středových a dveřních loketních opěrkách

§ Estetický dojem umocňují nové barvy a designy ozdobných prvků, které přinášejí do interiéru modelu SEAT Tarraco nový vzhled a atmosféru

§ Produktová řada modelů SUV se stupněm výbavy XPERIENCE je kompletní: s touto úrovní výbavy se nově dodávají modely Arona, Ateca i Tarraco

Praha, 13/07/2022. SEAT pokračuje v rozšiřování své produktové řady a zákazníkům poskytuje ještě rozmanitější výběr, aby splnil jejich očekávání. SEAT Tarraco, vlajková loď značky v segmentu SUV, nyní zahrnuje stupeň výbavy XPERIENCE. Produktová řada modelů SUV značky SEAT s touto úrovní výbavy je tak nyní kompletní.

Nový stupeň výbavy XPERIENCE dodává exteriéru a interiéru největšího SUV značky SEAT a její vlajkové lodi neotřelý vzhled.

Exteriér modelu SEAT Tarraco XPERIENCE se vyznačuje svěžím designem matně chromované masky chladiče a nových broušených 20“ kol z lehké slitiny v odstínu šedá Nuclear, dodávaných na přání. Vnější design tohoto SUV tak zaujme mimořádně atraktivním vzhledem.

V interiéru rozmazluje SEAT Tarraco XPERIENCE cestující čalouněním Dinamica. Tato tkanina z mikrovlákna kombinuje odolnost s vizuální přitažlivostí, a je tedy ideálním řešením pro interiéry, které musejí nabízet jak praktičnost v každodenním provozu, tak i nadčasový vzhled. Další novinkou je nové ozdobné prošívání v moderním stylu na středových a dveřních loketních opěrkách.

Vzhled interiéru velkého SUV vylepšuje také nový design ozdobných prvků na výplních dveří. Navíc je doplňují nově navržené ozdobné prvky na přístrojové desce a specifické barvy ostatních ozdobných prvků uvnitř vozu. V neposlední řadě jsou prahové lišty osvětleny nápisem XPERIENCE.

Stupeň výbavy XPERIENCE nahrazuje variantu XCELLENCE a završuje produktovou řadu modelů SUV značky SEAT. S výbavovou linií XPERIENCE jsou nyní k dispozici modely Arona, Ateca i Tarraco.

SEAT Tarraco XPERIENCE byl navržen a vyvinut v Barceloně, v sídle společnosti SEAT v Martorellu, a vyrábí se ve Wolfsburgu. Výroba nové varianty bude zahájena v červenci a zákazníci budou mít na výběr verze s 5 nebo 7 sedadly a různými pohony. Ceny na českém trhu začínají od 984 900 Kč (1.5 TSI 6M).