Porsche Česká republika

Parameter - 5917

Volkswagen rozšiřuje síť o nové servisní místo

Servisní síť pro osobní i užitková vozidla Volkswagen se rozrostla o Servisní centrum ŠKODA AUTO v Kosmonosích. Servis nejvyšší kvalifikace nejen pro klasická ale i elektrická vozidla.

 

 

 

Volkswagen rozšiřuje síť o nové servisní místo v českém městě automobilů

Servis nejvyšší kvalifikace nejen pro klasická ale i elektrická vozidla
 

Praha, 29. června 2022 – Servisní síť pro osobní i užitková vozidla Volkswagen se rozrostla o Servisní centrum ŠKODA AUTO v Kosmonosích.

 

Síť autorizovaných servisů značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy se rozrostla o Servisní centrum ŠKODA AUTO v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Servisní zařízení nabízí komplexní služby majitelům klasických i elektrických vozidel. „Jsme rádi, že Mladá Boleslav, sídlo tradiční české automobilky, rozšiřuje naši síť 87 partnerů pro osobní vozy Volkswagen a 85 pro Volkswagen Užitkové vozy,“ říká Jan Hurt, generální ředitel společnosti Porsche Česká republika, která je mj. dovozcem těchto značek. „Až dosud totiž museli majitelé vozů Volkswagen využívat servisy v okolních městech. Kvalitní servisní síť je přitom důležitá nejen kvůli službám zákazníkům v oblasti After Sales, ale podporuje také prodej nových vozů.“

 

Nové servisní centrum zajišťuje odborný servis s velkými zkušenostmi ve všech obvyklých oblastech, včetně servisu elektrických vozidel a jejich baterií. „V rámci koncernových synergií nám dávalo smysl umožnit v našem servisním centru v Kosmonosích také servis vozů značek  Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Možnost servisu otevíráme všem zájemcům a zároveň zde budeme provádět servisní úkony na našich interních užitkových vozech značky Volkswagen,“ říká Stanislav Pekař, vedoucí After Sales ve ŠKODA AUTO.

 

Pro získání autorizace musí servis splnit mnoho náročných kritérií a podmínek. Povinností je mít perfektně vyškolený a kontinuálně dále vzdělávaný veškerý personál, kompletní vybavení servisu dle požadavků výrobce, pro opravy primárně používat originální, výrobcem otestované náhradní díly. V neposlední řadě také pravidelně absolvovat  kontrolu výrobce na kvalitu servisních služeb, kdy se ověřuje a hodnotí dodržování opravárenských postupů a také úroveň chování servisu k zákazníkovi. Samozřejmostí je stoprocentní dvouletá záruka na všechny provedené práce i všechny Originální díly Volkswagen®, které byly použity při opravě. U některých dílů je záruka dokonce delší.

 

Popisky k foto:

01
V souvislosti se zahájením plného provozu servisu pro osobní a užitková vozidla Volkswagen se v Servisní centru ŠKODA AUTO v Kosmonosích sešli (zleva) Stanislav Pekař, vedoucí After Sales ŠKODA AUTO, Jan Špinar, vedoucí After Sales Porsche Česká republika, Eva Kancnýřová, vedoucí Zákaznického centra ŠKODA AUTO, Petr Vejražka, koordinátor řízení servisu Servisní centrum Kosmonosy a Jan Hurt, generální ředitel Porsche Česká republika.

 

02

Jan Špinar, vedoucí After Sales Porsche Česká republika a Jan Hurt, generální ředitel Porsche Česká republika