Porsche Česká republika

NOVINKY

22. 02. 2017

Sportovní výkony na ještě vyšší úrovni

2.0 TSI je s 300 k nejvýkonnějším motorem v historii řady CUPRA. CUPRA ST s pohonem všech kol 4Drive a dvouspojkovou převodovkou DSG. Nový Leon CUPRA disponuje nejvyspělejší technikou v oblastech bezpečnosti, konektivity a multimediálních funkcí. První vozy již u českých zákazníků.

21. 02. 2017

SEAT odhalí svůj digitální potenciál na kongresu MWC (Mobile World Congress)

SEAT představí pokrokové systémy a funkce v oblasti konektivity, včetně předvídavého asistenta, předpovídání dopravy v reálném čase a doporučení zajímavých cílů podél trasy. Simulátor ukáže, jak bude vypadat řízení síťově propojeného automobilu budoucnosti. Odborníci budou diskutovat o významu digitálních technologií pro osobní vozy a mobilitu v nadcházejících letech. SEAT vystaví prototyp elektromobilu, který bude zařazen do interního pilotního projektu sdílení vozidel v Barceloně. Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT, vystoupí na tiskové konferenci 27. února ve 12:30 v expozici značky SEAT.

17. 02. 2017

Jakékoli klimatické podmínky v jedné komoře

Materiály musí v automobilovém průmyslu úspěšně absolvovat testy za extrémního počasí, aby byla prověřena jejich kvalita a odolnost. Díly jsou testovány v rozsahu teplot od -40 °C do +110 °C a v komoře, která simuluje nepřetržité sluneční záření, mohou být až čtyři měsíce.

15. 02. 2017

SEAT Componentes bude vyrábět novou převodovku koncernu Volkswagen

Závod SEAT zajistí výrobu převodovky MQ281 pro celý svět. Plány počítají s roční kapacitou výroby 450 000 těchto převodovek.

15. 02. 2017

Volkswagen Užitkové vozy i nadále podporuje české běžecké lyžování

Sezona ve znamení kulatých jubilejí: 10 let SkiTour, 50 let Jizerské 50. SkiTour „Powered by AMAROK“: šest závodů pro velké i malé běžce. Volkswagen zajišťuje účastníkům a divákům komfortní zázemí.