Porsche Česká republika

Parameter - 5186

Volkswagen Užitkové vozy spouští jarní kampaň a nabízí 5letou záruku

Volkswagen Užitkové vozy nabízí ještě více za ještě výhodnější ceny. V rámci jarní kampaně jsou pro české zákazníky připraveny mimořádně atraktivní akční modely Caddy GO!, Transporter GO! a nově i  Crafter GO!. Téměř všechny modely značky Volkswagen Užitkové vozy lze navíc pořídit se zvýhodněnou pětiletou zárukou výrobce s omezením na 200 000 km.

Motto jarní kampaně: „Zaplatit méně za více. Moje cesta.“
Akční nabídka: prodloužená záruka výrobce 2+3 roky/200 000 km
Mimořádně zvýhodněné akční na modely GO!

 

Praha, 12. března 2019 – Volkswagen Užitkové vozy nabízí ještě více za ještě výhodnější ceny. V rámci jarní kampaně jsou pro české zákazníky připraveny mimořádně atraktivní akční modely Caddy GO!, Transporter GO! a nově i  Crafter GO!. Téměř všechny modely značky Volkswagen Užitkové vozy lze navíc pořídit se zvýhodněnou pětiletou zárukou výrobce s omezením na 200 000 km.

 

„S jarem přicházejí nové začátky a nové cíle, do nichž lze nyní dojet ještě výhodněji s kvalitními lehkými užitkovými vozy Volkswagen,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Nová jarní kampaň se soustředí na naše bestsellery Caddy, Transporter a Crafter. Příznivější ceny jsme doplnili pětiletou zárukou výrobce, která potvrzuje mimořádné kvality a spolehlivost všech našich modelů.“

 

Jarní kampaň značky Volkswagen Užitkové vozy přitahuje pozornost atraktivními vstupními cenami a novou prodlouženou zárukou na 2+3 roky s limitem 200 000 km. Akční modely GO! dokonale ztělesňují motto „Zaplatit méně za více. Moje cesta.“ Caddy Trendline GO! lze pořídit již od 345 000 Kč bez DPH. Skříňový Transporter se může stát klíčovým pomocníkem na cestě k úspěchu již za 450 000 Kč bez DPH. Pro přepravu osob i nákladu koncipovaný Transporter Kombi, poháněný hospodárným turbodieselem 2.0 TDI, stojí jako akční model GO! pouhých
540 000 Kč bez DPH. Jen o 10 000 Kč více je nutno vynaložit na pořízení modelu Crafter GO! 2.0 TDI, který může být vybaven nejmodernějšími asistenčními systémy.

 

S výjimkou modelů e-Crafter a Grand California je nyní pro všechny modely značky Volkswagen Užitkové vozy, včetně zvýhodněných verzí, připravena prodloužená záruka výrobce na 2+3 roky/200 000 km za mimořádně atraktivních podmínek. V porovnání se sériově dodávanou zárukou na 2+2 roky/200 000 km získá zákazník o rok delší garanci. V případě modelu Caddy je prodloužená pětiletá záruka nabízena za akční cenu 5000 Kč bez DPH. Pětiletá záruka pro modely T6, Crafter a Amarok stojí 10 000 Kč bez DPH.

 

 

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

„Nabízíme našim zákazníkům na celém světě nejlepší řešení pro přepravu.“ Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů. Vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Volkswagen Užitkové vozy navrhuje v dialogu se svými zákazníky vhodné koncepce vozidel, jakož i telematická a logistická řešení pro šetrné využívání zdrojů s nejvyšší možnou efektivitou. V roce 2017 prodala značka cca 498 000 lehkých užitkových vozů, které vyrábí v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG). Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 21 000 zaměstnanců, včetně 14 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

 

 

 

Informace o všech aspektech výrobního závodu v Hannoveru naleznete na:

https://www.facebook.com/VolkswagenNutzfahrzeugeMeinWerk/