Porsche Česká republika

Parameter - 5679

SEAT dodá modelům Ibiza a Arona nový emotivní náboj evolučním exteriérem a revolučními změnami v int

SEAT vlévá svým městským vozům s mladistvým duchem novou krev do žil. Mimořádně oblíbené modely SEAT Ibiza a Arona se zanedlouho představí s evolučním exteriérem a revolučními změnami v interiéru.

Ibiza je ikonickým modelem značky, který významně přispívá k jejím úspěchům – od jeho představení bylo celkem prodáno téměř 6 milionů vozů
Model Arona se stal od svého uvedení na trh v roce 2017 klíčovým pilířem značky SEAT – v roce 2020 byl druhým nejprodávanějším modelem z celé produktové řady
Světová premiéra obou modernizovaných modelů se uskuteční 15. dubna
od 10:00 h (LSEČ)

 

Praha, 06/04/2021. SEAT vlévá svým městským vozům s mladistvým duchem novou krev do žil. Mimořádně oblíbené modely SEAT Ibiza a Arona se zanedlouho představí s evolučním exteriérem a revolučními změnami v interiéru.

 

SEAT Ibiza je ikonickým modelem, který zásadním způsobem přispívá k úspěchům španělské značky. Malý hatchback se po své premiéře v roce 1984 etabloval jako nejúspěšnější vozidlo, které kdy sjíždělo z montážních linek závodů SEAT. A modernizovaná verze si tuto vítěznou mentalitu samozřejmě zachová.

 

Spolu s modelem Ibiza bude představeno rovněž vylepšené městské SUV SEAT Arona, které nabídne ještě robustnější vnější design a vytříbenější charakter terénního vozu. Řidiči modelu Arona se tak budou i v džungli městských ulic cítit ještě bezpečněji, a to díky jistotě, že si jejich vůz snadno poradí se vším, co jim život postaví do cesty.

 

„SEAT Ibiza s téměř 6 miliony prodanými vozy pěti generací je základním kamenem úspěchů naší značky, ale také SEAT Arona je silným pilířem naší produktové řady – ostatně loni byl druhým nejprodávanějším modelem značky SEAT,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značek SEAT a CUPRA. „Facelift obou modelů zahrnuje kromě svěžího designu také technická vylepšení a rozšířenou výbavu, což umocňuje jejich neuvěřitelnou atraktivitu založenou na komplexních vlastnostech.“

 

Svět je stále více digitalizovaný a síťově propojený a modely SEAT Ibiza a Arona na tento trend pohotově reagují. Vylepšený designový styl zachovává jejich mladistvého ducha, zatímco široké využití ještě vyspělejších technologií zvyšuje úroveň intuitivnosti, funkčnosti a vnímané kvality interiéru.

 

Digitální světová premiéra nových modelů SEAT Ibiza a SEAT Arona se uskuteční
15. dubna v 10:00 h (LSEČ). Zůstaňte naladěni!