Porsche Česká republika

Parameter - 5449

Servisní služby jsou zajištěny, přednost má IZS

Servisní síť značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy je v případě potřeby připravena poskytovat veškeré servisní služby
Přednostní vyřízení zakázek pro vozy Integrovaného záchranného systému

Praha, 18. března 2020 – Společnost Porsche Česká republika ujišťuje majitele a provozovatele vozidel značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, že jejich servisní partneři v České republice jsou připraveni poskytovat veškeré potřebné servisní služby i za současného stavu nouze. Přednostně přitom budou vyřizovány zakázky pro Integrovaný záchranný systém.

 

Autorizovaní partneři značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy v České republice nemohou sice na základě vládou přijatých opatření pro boj proti koronaviru prodávat nové a ojeté vozy, zákazníkům však i nadále nabízejí servisní služby v rozsahu odpovídajícím současné situaci. Asistenční služby přitom fungují v plném rozsahu.

 

„Autorizované servisy značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy reagují pozitivně na možnost i nadále provozovat servisní činnost. Otevírací doba však nemusí za současné situace platit v plném rozsahu tak, jak je uvedeno na webových stránkách. Proto našim zákazníkům doporučujeme, aby si dostupnost služeb u svého servisního partnera nejprve telefonicky ověřili,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika.

 

V nouzových situacích se mohou zákazníci obracet na známé telefonní linky asistenčních služeb příslušných značek. Jejich operátoři jim zajistí spojení s nejbližším servisním partnerem. I mimo otvírací dobu servisu bude pro zákazníky zajištěna pomoc, včetně plnění vyplývajících ze záruky mobility a poskytnutí náhradního řešení mobility. 

 

Telefonní číslo asistenční linky
pro značky Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy je 800 123 000

 

 

Porsche Česká republika se sídlem v Praze je importér značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy pro Českou republiku a patří do společnosti Porsche Holding Salzburg, která má zastoupení ve 22 zemích Evropy, jakož i v Kolumbii, Chile, Číně, Malajsii, Singapuru, Bruneji a Japonsku.

 

Kontakt pro média:

Porsche Česká republika s.r.o.
Korporátní komunikace

Jan Klíma

Tel.: +420 736 751 150
Mail: jan.klima@accpr.cz

 

Sledujte nás:

Facebook: facebook.com/PorscheCZ/

Twitter:    twitter.com/PORSCHE_CR

www.porsche.co.cz