Porsche Česká republika

Parameter - 5411

Volkswagen Užitkové vozy nabízí zákazníkům T6.1 s pěti akčními trumfy

„Pět trumfů pro T6.1“ lze využít do konce března nebo do vyčerpání limitu 500 vozů

  • Speciální akční nabídka platí pro modely Transporter 6.1 a Caravelle 6.1
  • Atraktivní financování, odkup staršího vozidla s bonusem, prodloužená záruka nebo výbava na přání za 1 Kč
  • „Pět trumfů pro T6.1“ lze využít do konce března nebo do vyčerpání limitu 500 vozů

 

Praha, 6. února 2020 – Volkswagen Užitkové vozy má pět trumfů pro své zákazníky, kteří se rozhodli pro pořízení modelů Transporter 6.1 nebo Caravelle 6.1. V rámci akční nabídky „Pět trumfů pro T6.1“ lze získat spolehlivého pomocníka do firmy ještě výhodněji. Prodejci budou nabízet atraktivní zvýhodnění do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů.

 

„Modernizované modely Transporter a Caravelle 6.1 jsou nyní ještě atraktivnější,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „K jejich bezkonkurenčně širokému repertoáru předností pro náročný každodenní provoz ve službách živnostníků i firem jsme přidali dalších pět trumfů, z nichž si může každý zákazník vybrat výhodu přesně podle svých požadavků.“

 

Speciální akční nabídku „Pět trumfů pro T6.1“ lze využít až do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů, při nákupu všech variant modelů Transporter 6.1 (Kombi, skříňová verze nebo podvozek, resp. valník) a Caravelle 6.1. Zákazníci mají na výběr jedno z pěti zvýhodnění, které mohou kombinovat s některými dalšími aktuálně platnými akčními nabídkami.

 

Prvním trumfem je dodatečná sleva 15 000 Kč bez DPH při financování FlexiFIN. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Nulový úvěr na 2 až 3 roky, získají 0% úrok již od 60% akontace. Třetí možnost, jak ušetřit, představuje odkup staršího vozidla na protiúčet s bonusem 15 000 Kč bez DPH. Klienti, kteří sázejí na jistotu, mohou sáhnout po čtvrtém trumfu, který jim za 1 Kč poskytne prodlouženou záruku na 2+3 roky s omezením na 200 000 km. Stejně výhodně lze pořídit také jeden ze čtyř následujících prvků výbavy na přání: pevné tažné zařízení, nebo systém Parkpilot s ultrazvukovými senzory překážek vpředu a vzadu, nebo nárazníky lakované v barvě karoserie, nebo světlomety LED vpředu a případně i vzadu.

 

Digitalizovaná a rozsáhle modernizovaná řada T6.1 je nabízena s výrazně rozšířenou sériovou výbavou, vyspělou konektivitou, novými asistenčními systémy a řadou inovativních prvků, které významně usnadňují profesionálům práci.

 

 

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

„We transport success.“ Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS – Mobility as a Service; TaaS – Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.

 

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Kontakt: Lenka Vaňková

Telefon: +420 775 013 338

E-Mail: lenka.vankova@porsche.co.cz

www.vw-uzitkove.cz

www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy

www.vwn-presse.de