Porsche Česká republika

Parameter - 5145

Nový stylistický paket R-Line „Black Style“ pro Tiguan lze již objednávat

R-Line „Black Style“ má vnější ozdobné prvky ve výrazné černé barvě

Praha, 23. ledna 2019 – Černý a exkluzivní! Zákazníci si mohou nyní individualizovat model Tiguan novým stylistickým paketem R-Line „Black Style“ s černými ozdobnými prvky. Kompaktní SUV zanechává díky tomu ještě dynamičtější dojem.

 

Tiguan se stylistickým paketem R-Line „Black Style“, dodávaným na přání

Tiguan ve výbavových liniích Comfortline a Highline1 lze nyní na přání kombinovat také se stylistickým paketem R-Line „Black Style“, který je k dispozici pro vozy Tiguan s barvou karoserie bílá Oryx (perleťový lak), bílá Pure, šedá Indium (metalický lak) nebo černá Deep (perleťový lak).

 

Přehled vybraných prvků výbavy paketu R-Line „Black Style“:

 

Nárazník a rozšíření prahů v designu R-Line, rozšíření podběhů kol a lamely v otvorech pro přívod vzduchu v černé barvě
Černý střešní spoiler R-Line
Černá 19“ kola „Sebring“ z lehké slitiny
Černé podélné střešní nosiče
Tmavě tónovaná boční okna vzadu a zadní okno, 90% absorpce světla
Černé kryty vnějších zpětných zrcátek
Černá lišta na zadním nárazníku
Černé okenní lišty
Černé ozdobné lišty na náraznících a ochranném obložení dveří
Černá prostřední lišta na masce chladiče
Multifunkční sportovní volant R-Line, obšitý kůží
Pedály z lehkých slitin

 

Stylistický paket R-Line „Black Style“ je pro model Tiguan k dispozici za 96 300 Kč pro linii Highline. Zákazníci, kteří si přejí ještě atletičtější vzhled, se mohou rozhodnout také pro černá 20“ kola „Suzuka“ za
11 800 Kč.

 

Alternativně je k dispozici paket R-Line „Black Style“ Exteriér za
88 100 Kč pro linii Comfortline, který obsahuje pouze exteriérové stylistické prvky.

 

Model Tiguan byl uveden na trh v roce 2007 a na celém světě patří mezi bestsellery značky Volkswagen. Druhá generace se začala prodávat v roce 2016 jako první SUV Volkswagen na základě modulární platformy MQB pro modely s motorem uloženým vpředu napříč. V roce 2017 následoval o téměř 22 centimetrů delší Tiguan Allspace, který navíc nabízí až sedmimístný interiér.

 

Modely Tiguan a Tiguan Allspace jsou důležitým pilířem ofenzivy SUV značky Volkswagen. Do konce září 2018 bylo na celém světě prodáno více než 600 000 vozidel Tiguan obou variant, od roku 2007 přesáhl celkový prodej této modelové řady již hranici 4,6 milionu vozidel. V současnosti probíhá výroba modelu Tiguan, resp. Tiguan Allspace ve čtyřech zemích (Čína, Německo, Mexiko a Rusko).

 

 

1) Tiguan 2.0 TDI 110 kW/150 k – spotřeba paliva v l/100 km: město 6,0 – 5,5/mimo město 5,1 – 4,3/kombinovaná 5,4 – 4,8; kombinované emise CO2 v g/km: 143 – 126; třída hospodárnosti: B – A

 

Informace o značce Volkswagen: Nečekáme na budoucnost. Tvoříme ji.

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích.  V roce 2017 vyrobil Volkswagen 6,23 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 198 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 7700 prodejců se 74 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.