Porsche Česká republika

Parameter - 3925

Volkswagen Newsroom App je mobilním pracovištěm pro novináře

Nová generace aplikace Volkswagen Newsroom App přináší novinářům další usnadnění jejich práce. Nová verze umožňuje uživatelům snadné stahování a sdílení textů, fotografií a videí, včetně kompletních tiskových podkladů, nebo jejich exportování do jiných koncových zařízení.

Nové technické funkce nabízejí novinářům na cestách přístup ke všem důležitým tiskovým zprávám koncernu

 

Praha, 8. března 2018 – Nová generace aplikace Volkswagen Newsroom App přináší novinářům další usnadnění jejich práce. Nová verze umožňuje uživatelům snadné stahování a sdílení textů, fotografií a videí, včetně kompletních tiskových podkladů, nebo jejich exportování do jiných koncových zařízení. K dispozici budou také multimediální soubory. Prostřednictvím aplikace již bylo například možné sledovat živý přenos z koncernového večera před Ženevským autosalonem.

 

 

Nová generace aplikace Volkswagen Newsroom App usnadní novinářům práci na cestách

 

Texty, fotografie a videa jsou pro novináře snadno přístupné odkudkoli

Pro novináře jsou mimořádně přínosné také veškeré pro jejich práci nezbytné kontakty na zaměstnance oddělení komunikace koncernu a značek, které naleznou v rubrice Média. Příslušní partneři pro komunikaci jsou představeni včetně fotografie, označení pracovní pozice a kontaktních údajů. Aplikace zahrnuje rovněž přehlednou mediatéku s mnoha podrobnými tiskovými zprávami, které pomohou při rešerších.

 

Do aplikace je integrován také kalendář akcí, který nabízí přehled o akcích s krátkým popisem a jejich timing. Navíc je k dispozici řada dalších praktických služeb, například funkce filtru, který pomáhá při vyhledávání, a speciální funkce pro sdílení projevů nebo citátů.

 

Díky nové aplikaci Volkswagen Newsroom App mají novináři přehled o všech zprávách, faktech, podrobných informacích, fotografiích a videích, které potřebují ke své každodenní práci. Bez ohledu na to, zda jsou právě v kanceláři nebo na cestách. Aplikaci si lze stáhnout nejen z německých portálů Google Play Store/App Store, ale nyní nově i ve Francii, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Švédsku, Rakousku, Švýcarsku a České republice.